שלום, אורח! [ הרשמה | כניסה

לוח נדלן | דירות למכירה | דירות להשכרה | לוח רכב | דרושים | יד שניה

נדל"ן למכירה ואיתור התשואה השנתית

נדל"ן

דירות למכירה

אנשים רבים, הבינו כי השקעה בנדל"ן,  מספקת להם את מקור ההכנסה הטוב והבטוח ביותר. אפשר למצוא נדל"ן למכירה במחירים אטרקטיביים. יש שמבינים היטב ועוקבים אחר מגמות השוק, כאשר הם משתמשים בהון עצמי ובמינוף בנקאי נכון. מומלץ ללמוד היטב את נושא ההשקעה בנדל"ן, כאשר יש לדעת מה התשואה השנתית ותוך כמה זמן, ניתן אף להחזיר את ההשקעה.כדאי להתייעץ עם יועצי נדל"ן, אשר גם יוכלו לסייע באיתור הנכס הנכון,  התשואה המקסימאלית ואף, חזון לגבי העלאת ערך הדירה לפי שוק הנדל"ן.

נדל"ן למכירה

מהו נדל"ן מניב?

ניתן למצוא מגוון רב של נדל"ן למכירה, אבל כולם מחפשים  נדל"ן מניב. למעשה ישנם כמה סוגים של נדל"ן מניב כגון: נדל"ן למגורים, כאשר אפיק זה נחשב לבטוח ביותר והוא אף סולידי. הסוג השני הוא נדל"ן מסחרי כאשר מונח זה, מתייחס בעיקר לשטחי מסחר ותעשייה כאשר שטחים אלה, עשויים לכלול חנויות, משרדים, בתי מלון, אולמות, מרכז לוגיסטי ועוד. מדובר על השקעה בעלת תשואה גבוהה מאוד, בהשוואה לנכסי מגורים. מצד שני, יש לשים לב כי נכסים מסחריים להשקעה, הם גם בעלי סיכון גבוה יותר.

החלטתם על השקעה בדירה מיד שנייה –  ממה יש להיזהר?

לרוב מי שמשקיע באפיק כגון נדל"ן למכירה, ישקיע בדירות מיד שנייה למכירה. מצד אחד המחירים נמוכים יותר מאשר רכישת דירה מקבלן, אך יש להיזהר בכל זאת. למשל, יש לאמת כי מי שמוכר לכם את הדירה, הוא אכן בעל הנכס הרשום בטאבו. יש לוודא באמצעות עו"ד מקרקעין וותיק, כי הנכס נקי מחריגות בנייה ושעבודים. הדבר הבא שיש לעשות הוא, להזמין בדק בית, על מנת לוודא כי אין ליקויים חמורים בדירה. במידה ומדובר בליקויים סבירים, אך הם עשויים לעלות לא מעט כסף, ניתן יהיה להתמקח על מחיר הדירה, בעת מו"מ. לפני עריכת חוזה המכר.

השקעה נכונה  בנדל"ן מסחרי

ישנם אנשים שמחליטים בחוכמה, כאשר הם מחפשים נדל"ן למכירה. הכוונה היא השקעה בנדל"ן מסחרי, כגון השקעה במשרדים, כאשר ניתן לחבור לקרן, אשר מנהלת את הנכס. הסיבה היא, שנדל"ן סחיר כגון משרדים, או מבני תעשייה, מתגלים כהשקעה רווחית וכאשר  אנשים שמשקיעים בסוג נדל"ן זה, אינם צריכים להיות טרודים בניהולו, כך שהם רגועים יותר. אמנם הדבר כרוך בעמלת ניהול, אבל באמצעות השקעה חכמה זו, ניתן יהיה לפזר נכון את הסיכון, כאשר הנכס מנוהל בצורה המיטבית  והמקצועית ביותר.

עומדים לרכוש נדל"ן? – מה עליכם לבדוק?

לפני שרוכשים נדל"ן למכירה, בין אם מדובר על נכס למגורים או נכס למטרת מסחר, יש לשים לב למערך התחבורה,  כאשר הכוונה היא לתחבורה ציבורית, הפקקים, הקרבה לצירים ראשיים, קרבה לרכבת וכדומה. כמו כן, אם מדובר על נכס מסחרי, יש לבדוק את החניה במבנה.  בדיקות אלה, עשויות להיות מכריעות לגבי מחיר הנכס, הביקוש, הפוטנציאל להשבחה, והביקושים לנכס מבחינת השכירות.

מוכרים דירה לשיפור המגורים? – כל הטיפים

נדל"ן למכירה

רבים המחליטים על שיפור הדיור, הם בעלי דירה המעוניינים למכור. ולאחר מכן להוסיף עליה כסף ולרכוש דירה גדולה ושווה יותר. לעיתים אנשים אלה מגיעים למסקנה זו מכמה סיבות. בגלל המשפחה שהתרחבה, מוסדות לימודיים נחשבים יותר לילדיהם, קרבה לעבודה, נגישות ועוד. על מנת למכור דירה, כדאי לדעת כי זהו תהליך די מורכב. למשל כאשר יש לשפץ אותה ולעשות בה כל מיני "מהלכים קוסמטיים". באופן זה היא תיראה מזמינה ואטרקטיבית יותר לקונים. יש לשקול את כדאיות הצעד. וכן, לשאול את עצמכם, אם דמי המכירה וההון שברשותכם, אכן יספיק לרכישת הדירה החדשה. לאחר שהחלטתם על השיפוץ והדירה מוכנה, התקשרו עם מתווכים מובילים באזורכם. הם אלו אשר יסננו את הקונים הפוטנציאליים.

שיתוף

אין תגיות

  

תוכן פרסומי

שלח תגובה

עליך להיות מחובר כדי לפרסם תגובה.