שלום, אורח! [ הרשמה | כניסה

 

בית מרקחת הגליל

  • כתובת: בן יהודה 80 תל אביב
  • עיר: תל אביב
  • פורסם: 5 באוקטובר 2016 9:07
  • מסתיים: פג תוקף מודעה זו
הום גליל1
הום גליל2הום גליל3הום גליל לוגו

תיאור

בית מרקחת הגליל – הרבה מעבר לבית מרקחת
למעלה מ-60 שנה דואגים לבריאות הציבור ונותנים מענה מקצועי להתמודדות עם מחלות, מניעתן ושמירה על אורח חיים בריא ואיכותי יותר.
בשנת 1935 הוקם בית מרקחת הגליל על ידי ד”ר יעקובסון שברח מגרמניה לפני פרוץ מלחמת העולם השנייה. ד”ר יעקובסון היה רוקח, נתורופת והומאופת בעל השכלה ונסיון מקצועי שרכש בגרמניה.
ב-1979 עברה הבעלות על בית המרקחת לזיוה שם טוב, צעירה נלהבת, בעלת תואר שני ברוקחות, שלא הכירה כלל את תחום ההומיאופתיה. סקרנותה ומגוון המוצרים והתרופות ההמאופתיות שמצאה בבית מרקחת הגליל, הובילו אותה, לחקור, ללמוד ולהתנסות. זיוה הגיעה למסקנה שהומיאופתיה ביחד עם רפואה קונבנציונאלית שקולה, מספקת פתרון אידאלי למגוון מחלות ובעיות ונותנת את התוצאות הטובות ביותר.
מסורת של איכות
לאחר גילוי זה, יצרה זיוה קשר עם חברות תרופות מובילות בעולם המייצרות חומרי גלם ותמציות צמחים להפקת תרופות הומיאופתיות ונתורפתיות. חברות אלו עומדות בתקנים המחמירים ביותר החל מבדיקות בוטניות, דרך תהליכי המיצוי וכלה בבקרת איכות קפדנית של המוצר הסופי.
במעבדת בית המרקחת אנו נעזרים בבקרת איכות ממוחשבת מתקדמת.
איכות התרופות והמוצרים שלנו, והתאמתם האישית והמדויקת ללקוח מבטיחים השפעה טובה ביותר וחיזוק בריאותי.
הצוות המקצועי שלנו מתעדכן בהתמדה, לומד ומתפתח. כדי להרחיב ולהעמיק את הידע שלנו אנו משתתפים במספר רב של קורסים והשתלמויות בארץ ובחו”ל.בקרו באתר שלנו בכתובת:י
http://haglil.pharmacy.co.il

שיתוף
מס' מודעה: 679579e5eae5edc0

דווח על תקלה

מעבד את בקשתך, נא להמתין...

תוכן פרסומי

שלח תגובה

עליך להיות מחובר כדי לפרסם תגובה.