שלום, אורח! [ הרשמה | כניסה

לוח נדלן | דירות למכירה | דירות להשכרה | לוח רכב | דרושים | יד שניה

נדל"ן להשכרה – מה עליכם לדעת?

נדל"ן

נדל"ן להשכרה

רבים יודעים כי השכרת נכס מהווה צעד משמעותי, אם לסטודנטים, זוגות צעירים שידם אינה משגת דירה משלהם, או אפילו לבעלי חברות או מפעלים שמעדיפים לפי השוק הנוכחי של הנדל"ן דווקא נדל"ן להשכרה. לאחר שהחלטתם למשל, אם אתם מעוניינים בדירה להשכרה, עליכם להבין, כי שכירות היא ההוצאה העיקרית בהוצאות של משק הבית. יש לכלכל היטב את צעדיכם, לפני שתחליטו על השכרת דירה, לחשב גם את שאר העלויות ולהבין מכך, מה התקציב העומד לרשותכם.

שכירות לטווח ארוך – כל היתרונות

נדל"ן להשכרה

ישנם אנשים שמעדיפים נכסים להשכרה לטווח ארוך וזה גם ברור מדוע. ההוצאה של הובלה, כל הקושי במעבר, האריזה, בזבוז ימי עבודה ועוד, הם שיקולים ברורים. גם אנשי עסקים אשר מחפשים אחר משרד להשכרה, מפעל וכדומה, יעדיפו להישאר באותו המקום, על מנת שהלקוחות שלהם יישארו עימם ויתרגלו למקום בו הם נמצאים. רבים אינם מעוניינים לרכוש נכס, כי אם לשכור נכס. גם מבחינת השכירות הארוכה, היא לבטח משתלמת יותר ושווה את ההשקעה.

הכינו רשימת דרישות לפני שאתם מחפשים נדל"ן להשכרה

יש להכין מראש את רשימת הדרישות שלכם, לפני שתתחילו בחיפוש אחר נדל"ן להשכרה. לדוגמא:

  • התקציב שלכם, טווח המחירים תלוי במיקום, בגודל הנכס
  • מיקום- אם מדובר בדירה להשכרה, יש שיחפשו בעיר ספציפית ויש שיהיו מעוניינים בקרבה לשירותים קהילתיים. אם מדובר בנדל"ן מסחרי להשכרה, תלוי בעיסוק, כך שניתן למצוא למשל באזורי תעשייה גדולים, אזורי היטק אם מדובר על משרדי הי טק או משרדי עו"ד בבניין שיש בו משרדים רבים של עורכי דין.

ישנם הרבה סוגים של נדל"ן להשכרה בישראל, כך שיש למצוא את הנכס האידיאלי עבורכם. יש לבצע סקר שוק של נכסים להשכרה, אם זה לפי מ"ר, כאשר מדובר במשרדים להשכרה או מבני תעשייה, ואם מדובר בדירת מגורים, יש לפתוח את לוח הנדל"ן באינטרנט ולמצוא דירות או בתים בשכונה או בעיר המבוקשת ולהבין מה התקציב שעליכם להתכונן אליו.

משרד להשכרה או למכירה? – זאת השאלה

נדל"ן להשכרה

כאשר בעלי עסקים מחליטים כי הם מעוניינים לפתוח משרד או חברה, לרוב, הם יעדיפו משרד להשכרה, מאשר לרכישה. לא כל חברה, מעוניינת לבזבז משאבים יקרים ברכישת משרדים, כך שהוצאה כה גדולה שאינה מבוקרת, עשויה להשפיע על החברה כך, שחלילה היא תיכנס להוצאה כספית מיותרת וחלילה הדבר יגרום לקריסתה הכלכלית. יש לציין, כי שכירות משרד היא הוצאה המוכרת לצרכי מס, מה שמהווה יתרון נוסף לבעלי העסקים או החברות.

גם מבחינת מגיפת הקורונה אשר מלוה אותנו מזה שנתיים,כל הראייה העסקית והכלכלית השתנתה. הרבה עובדים פוטרו מעבודתם, או כאלה שנאלצו לעבוד מהבית, כך שהעובדים אינם מגיעים בתדירות גבוהה למקום עבודתם. לכן זה נכון לחפש משרדים או מבני תעשייה לא גדולים במיוחד, והיום ישנם הרבה משרדים ומבני תעשייה בגדלים שונים שהשכירות נמדדת לפי מ"ר. המסקנה היא שדווקא במקרים אלה ובתקופה בה אנו חיי כיום, דווקא  נדל"ן להשכרה הוא מהלך נכון.

מדוע מומלץ להסתייע בחברת נדל"ן שתמצא לכם נכסים להשכרה?

לא לכולם יש את הזמן להתרוצץ בחיפוש אחר נכס להשכרה. מדובר על הרבה ריצות ובזבוז זמן רב, עד למציאת הנכס האידיאלי עבורכם. זו הסיבה כי ישנן סוכנויות נדל"ן אשר מתמחים בנכסי מגורים להשכרה, או בנכסים מסחריים להשכרה. בדרך זו, כאשר סוכן הנדל"ן ישאל אתכם שאלות מסוימות, כאשר יש לו כבר מאגר מרשים של נכסים, הוא יוכל להתאים לכם את הנכס האידיאלי להשכרה, אשר יתאים לכם כמו כפפה ליד.

שיתוף

תוכן פרסומי

שלח תגובה

עליך להיות מחובר כדי לפרסם תגובה.